Pomlázky pro Charitu a Sbírka potravin: Děkujeme!

Děkujeme všem, kteří jste pomohli a jakkoli podpořili naše Pomlázky pro Charitu. Podařilo se získat 5795 Kč. Velice si vážíme dobrovolníků, kteří pomáhali plést. Děkujeme majitelům Chadimova mlýna za darování proutků a kavárnám Agnes CAFÉ a Malý Kafe za možnost umístění pomlázek k prodeji! Také bychom chtěli poděkovat všem dárcům, kteří se zapojili do Sbírky potravin. V sobotu 13. dubna se v prodejně Lidl vybralo 975 kg potravin a drogerie.

Přijďte si vybrat oblečení na jaro a léto

Nemáte co na sebe? Chcete obměnit svůj šatník? Pak tu pro vás máme skvělou nabídku! Přijďte si vybrat 29. května od 9 do 15 hodin k budově Charity Jindřichův Hradec (sídl. U Nádraží 1302) něco pěkného na sebe a své děti. Odnést si můžete, co chcete. Oblečení převažuje dámské a dětské, najde se i pánské. Příspěvek za dospělého je 100 Kč, děti nic neplatí. Přineste si vlastní tašky! Tuto akci pořádáme z důvodu uvolnění kapacity přeplněné Výdejny Samaritán. Často lidé darují i věci, které nejsou vhodné pro naše nejběžnější klienty. Věříme ale, že tyto věci udělají radost někomu dalšímu a Charitě naopak pomůže i malý finanční příspěvek.

Přijměte pozvánku na benefiční koncerty do kaple

Rádi bychom vás všechny srdečně pozvali na dva unikátní hudební večery v Kapli sv. Máří Magdaleny. V neděli 16. června od 18 hodin a ve středu 19. června od 19 hodin rozezní kapli hudba v podání studentů z USA. První z koncertů bude v režii Hopkins Concert Choir, kdy zaznějí skladby od Schuberta až po americké spirituály. Středečním večerem provede Groton Chamber Orchestra. Nedělní vystoupení také doplní jindřichohradecký pěvecký Sbor Smetana. Zajímavostí je to, že sami studenti nabídli možnost uspořádat koncerty jako benefiční a veškerý výtěžek z akce věnovat na podporu Charity Jindřichův Hradec! Organizátoři se rozhodli, že chtějí podpořit provoz Výdejny Samaritán, kam se také osobně přijdou podívat. Výdejna nabízí materiální a potravinovou pomoc lidem v nouzi, zejména chudým rodinám. Přestože potraviny, oblečení, vybavení domácnosti a další se daří získat darem, stále nám chybí peníze na nájem prostor, spotřeby energií a mzdu pracovnice. Proto budeme rádi, když kromě krásného hudebního zážitku podpoříte naši práci ve prospěch lidí na okraji společnosti.