Znak proboštství Římskokatolická farnost -
proboštství Jindřichův Hradec

Krásný pátek vám všem,
dnešní den slavíme slavnost svatého Josefa, a proto všichni Pepové, Pepíčci a ostatní Josefové mají svátek. V letošním roce je sv. Josef obzvláště uctíván, protože papež František vyhlásil Rok svatého Josefa. Proto i dnes vám posílám dvě luštěnky k tématu a také příběh o sv. Josefovi, který vyšel v posledním čísle časopisu Duha. Bohužel jej posílám jen černobíle, ale doufám, že si ho budete moct alespoň přečíst. Pro ty, co ještě číst moc neumí jsou připraveny dva krásné obrázky k vybarvení, můžete si vybrat, který chcete. Jeden je dokonce s doplňovačkou :-)
Ještě připomínám, že jsou stále volná zastavení křížové cesty (1., 3., 5., 10., 14.), kterou společně vyrábíme na nástěnku do kostela. Naskenované je najdete na webu ve dni 18. 2. Ujme se jich někdo z vás a podaří se nám společné dílo dokočit? Nástěnku jsem již připravila a vy všichni, kdo máte obrázky doma namalované, je můžete přinést a sami na nástěnku v kostele přilepit. Lepidlo najdete vedle ve zpovědnice. Dejte pozor, nástěnka je postně ozdobena, tak ať se neporaníte.
Přeji všem Josefům vše nejlepší k svátku a nám ostatním také vše dobré v této nelehké době. Eva. Mějte se všichni pěkně, malujte obrázky křížové cesty a dávejte je na nástěnku . Moc se těším, že křížovou cestu společně dokážeme vyrobit a oživit tak náš kostel. Eva